hosting: Hunet
Dongatto2
  cikkekfotók        
hírek   2026. március 6. péntek   07:55
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Employed To Serve – fagyos klipforgatás, telt házas turné és Barba Negrás koncert


  Az Employed To Serve március 4-én mutatta be új videóját, a Now Thy Kingdom Come-ot. A klipet Murry Deaves készítette, a produceri munkát Lewis Johns végezte, a mastering pedig Grant Berry nevéhez fűződik. A végeredmény egy nyers, intenzív, apokaliptikus hangulatú videó, amely tökéletesen illeszkedik a zenekar súlyos, modern metal világához.
  
  A forgatás körülményei azonban korántsem voltak barátságosak. „Mínusz kettőben vettük fel, lefagytunk, szóval tessék élvezni!” – mondja nevetve a frontember, Justine Jones. A zenekar azért választotta ezt a dalt, mert a tavalyi Killswitch Engage-turnén különösen nagy élmény volt játszani, és úgy érezték, megérdemli a figyelmet.
  Az Employed To Serve az elmúlt években gyakorlatilag minden nagy színpadot megjárt: Bloodstock, Glastonbury, Hellfest, Wacken, Roskilde - és az európai arénák, ahol előbb a Gojira, majd a Killswitch Engage előtt zúztak. A zenekar most a Fallen Star albumot viszi tovább egy újabb brit headliner körrel, amely március 20-án indul Shipley-ben, a Cage Fight pedig minden állomáson velük tart. A két banda közti kémia már most látványos: Justine Jones és Rachel Aspe közös vokálja az ETS egyik legnagyobb dalában, az Atonement-ben különösen erős párosítás - és a turnén is várható, hogy együtt tépik majd szét a színpadot.
  
  A brit körút után a zenekar Európába is ellátogat, köztük Budapestre is: 2026. július 25. – Budapest, Barba Negra(In Flames vendégeként). A Now Thy Kingdom Come klipje, a közelgő turné és a zenekar lendülete alapján egyértelmű: az Employed To Serve továbbra is megállíthatatlan — még akkor is, ha közben mínusz kettőben forgatnak.
  
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2026. április 19.
Explozív élmény Budapesten – Solence EU/UK-turné
Új lemezzel tér vissza Budapestre a Solence – jön az Angels Calling turné
2026. április 21.
Glasgow-i nu-jazz sztár Budapesten: jön corto.alto a Palazzo Permanensbe!
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Friss, energikus, hatvanas éveket idéző dal: itt a The Gnomes új kislemeze
Az anti‑szerelmes dal, amely újraírja a Choir Boy világát
The Amity Affliction: érkezik a „House Of Cards”, itt a sötét és személyes „Heaven Sent”
I Am The Avalanche: gyászból, bátorságból és New York-i makacsságból született meg „The Horror Show”
LEVELS: metal, pop, drum’n’bass és a modern identitásválság egy lemezen
A zenekar, amely heti livestreamből arénákig jutott
A The Devil Wears Prada végre főszerepben - és hozza a haverokat is
Enter Shikari eltűnt, majd visszatért — és közben kiadott egy teljes albumot
 kiemelt 
Alvaro Soler a Barba Negrában mutatja be új albumát a magyar közönségnek
  
Alvaro Soler napjaink egyik legsikeresebb európai latin pop előadója

A 25 éves I Killed The Prom Queen 14 év után ismét Budapesten lép fel - Különleges vendég: Bridge To Solace
Fear Factory: ősszel Budapestre látogat az industrial metal brigád
Új lemezzel tér vissza Budapestre a Solence – jön az Angels Calling turné
A rock and roll új prófétája visszatér: Des Rocs az A38 Hajón
 friss hozzászólások 

Amanna legújabb dala a gyerekkori traumák feldolgozásáról – Hercegnő (1)
Darkest Hour (USA), Bridge To Solace, Suppression(USA), Wall Of Sleep, Casketgarden (1)
Az Arcturus Budapesten (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 verge    mutiny on the bounty    a wilhelm scream    tim ripper owens    kőváry zoltán    fekete sereg    from afar    bokassa    taking dawn    kissi´ dynamite    pigs might fly    fish!    till we drop    the spirit    mickey rourke    killed with hate    m:pire of evil    how do you know    golden globe    bear grylls    hatesphere    tim ries    limp bizkit    electric callboy    pokolgép  

Dongatto2
Copyright 2000-2026 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!