hosting: Hunet
Black
  cikkekfotók        
előzetes [koncert]  2025. október 27. hétfő   13:55
nincsen hozzászólás

szerző: Underground
Poppy: Constantly Nowhere turnéval érkezik Budapestre
2026. március 22. BARBA NEGRA- Constantly Nowhere Tour



  A kétszeres Grammy-jelölt énekes-dalszerző és performanszművész, Poppy bejelentette Constantly Nowhere című turnéját, amely 2026 tavaszán Európát és az Egyesült Királyságot járja körbe. A turné részeként március 22-én a budapesti Barba Negrában is fellép – vendégként az Ocean Grove és a Fox Lake csatlakozik hozzá.
  
  A hivatalos rajongói klub tagjai számára a jegyelővétel október 28-án 10 órakor, a Live Nation tagok számára pedig október 30-án 10 órakor indul.
  A teljes körű jegyértékesítés október 31-én 10 órakor kezdődik.
  
  A turnébejelentéssel egy időben megjelent Poppy legújabb kislemeze, az Unravel, a Sumerian Records gondozásában. A dalt Jordan Fish (Bring Me The Horizon) producerelte, és Poppyval közösen is írta. Az Unravel az eddigi legsebezhetőbb oldalát mutatja meg: melankolikus vokálok és intim dalszövegek épülnek fel egy szenvedélyes, nagyívű refrénbe.
  
  2025 kimagasló év volt Poppy számára: a Knocked Loose-szal közös Suffocate című dala Grammy-jelölést kapott a Best Metal Performance kategóriában. Poppy korábban, 2021-ben történelmet írt, amikor első női szólóelőadóként jelölték ugyanebben a kategóriában a Bloodmoney című számával. A performanszművésztől a sci-fi képregényírón át a globális turnézó zenész szerepéig Poppy egyedülállóan sokszínű művész: zenéje a brutális metalcore-tól a ’60-as éveket idéző bubblegum popon és trap-popen át a grunge-punkig terjed.
  
  Az Unravel Poppy újabb kísérletező korszakát vezeti fel. Az elmúlt időszakban különleges feldolgozást készített a WHAM! Last Christmas című klasszikusából (Spotify-exkluzív megjelenés), valamint Amy Lee és Courtney LaPlante közreműködésével megjelentette az End of You című dalt, amely a Billboard Hot Hard Rock Songs listájának élén debütált.
  
  Poppy nemrég zárta le They’re All Around Us turnéjának második szakaszát, amely a kritikusok által is elismert Negative Spaces albumot ünnepelte. A következő hónapokban a Linkin Park dél-amerikai koncertjein lesz látható előzenekarként – ezután pedig Európát is meghódítja új műsorával, a Constantly Nowhere turnéval.
  
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2026. július 20.
50 év punk – két legenda egy városban: Sex Pistols feat. Frank Carter és Johnny Rotten PIL-je is Budapestre jön (Dürer Kert - Budapest)
Sex Pistols tagok Frank Carterrel: 50 év punk után újra Európában, új kiadványokkal és jubileumi erősítővel
2026. július 21.
Az elmúlt évek legerősebb koncertprogramja a Reggae Campen
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Egy család, egy történet: 35 éves jubileumát ünnepli a Parno Graszt egy különleges Aréna-koncerttel
Fesztiváloktól a Barba Negráig: Európát veszi célba a LUNA KILLS
Nézd meg a Thievery Corporationt Veszprémben, és kapsz mellé egy fesztivált!
Azahriah második Budapest Park-estet jelentett be, újra életre kel A ló túloldalán
Ganxsta Zolee 60 éves – így még biztosan nem ünnepelt születésnapot
Négy zenekarral, vendégművészekkel és táncházzal érkezik a Csík Zenekar FESZT a Budapest Parkba
Először Budapesten Keanu Reeves zenekara, a Dogstar
Royal Hunt: Mark Boals-szal az élen érkeznek Budapestre
 kiemelt 
Fesztiváloktól a Barba Negráig: Európát veszi célba a LUNA KILLS
  
A finn LUNA KILLS tavalyi bemutatkozó albuma, a DEATHMATCH után gyorsan kinőtte a „figyelemre érdemes újonc” kategóriát

Nézd meg a Thievery Corporationt Veszprémben, és kapsz mellé egy fesztivált!
Azahriah második Budapest Park-estet jelentett be, újra életre kel A ló túloldalán
Ganxsta Zolee 60 éves – így még biztosan nem ünnepelt születésnapot
MANOWAR: két évtized után visszatérnek Magyarországra! Teljes egészében eljátsszák majd a Fighting The World albumot Budapesten
 friss hozzászólások 

Már csak egy hétig látható a koreai-magyar kézműves tárlat (3)
Már csak egy hétig látható a koreai-magyar kézműves tárlat (1)
Megjelent Ed Sheeran vadonatúj deluxe lemeze, a ´Play (Deluxe)´ – kilenc extra dallal, köztük a kiemelkedő „Skeletons”-szal (3)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 elijah    persefone    apey and the pea    the wall street    gyár fesztivál    hátsó ajtó    hegyalja    fear factory    blood sweat and tears    metaldays    pettybone    lou reed    avantasia    maneskin    church of misery    chalaban    mech    sidetracked!    locust on the saddle    lacuna coil    shadowside    másnaposok    soulmirror    ego project    szenteleki gábor  

AWS
Copyright 2000-2026 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!