hosting: Hunet


  cikkekfotók        
hírek   2021. március 25. csütörtök   06:33
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Cannibal Corpse: ´Corpsegrinder Fischer´ egyszer Cher-rel bulizott


  A Cannibal Corpse frontembere, George ´Corpsegrinder´ Fisher mesélt arról egy interjúban, hogyan lógott együtt a legendás énekes-színésznővel, Cher-rel annak los angelesi rezidenciájában.
  
  ´Cher fia Elijah a Deadsy nevű bandában játszik és nagy Cannibal Corpse rajongó. Talán 15-20 évvel ezelőtt szerette volna, hogy lejöjjünk a városba és játsszunk a szülinapi buliján a Viper Room-ban. Az ő szülinapja két nappal van az enyém után, így a feleségem és én pár nappal korábban mentünk oda, mondván: Repüljünk oda, lógjunk ott pár napot, aztán majd lejátsszuk a bulit.
  
  A buli előtti nap, Elijah elhívott minket Cher házába. Amikor odaértünk, ő nem volt otthon - éppen bevásárolt. Én meg: Hát persze, naná hogy Cher bevásárol. De nem tudtam, hogy vissza fog érkezni. Éppen Elijah-val beszélgettem, amikor a feleségem megbökött. Mi van? Ő pedig csak odasúgta: Cher! Én meg úgy voltam vele, oké, ez tök jó, de azért mégsem olyan, mint találkozni King Diamond-dal vagy Chuck Billy-vel, mert őket nagyon tisztelem.
  
  De nagyon rendes volt velünk. Ott voltunk és Cher kaját készített nekünk meg ilyesmi. Még a bulira is eljött. Elnézést kértem tőle, hogy Cannibal Corpse-ot kellett hallgatnia, de azt mondta: nem, nekem ez tetszett! Én meg: na ne már, Cher. Mutasd csak a metalvillát! Ő pedig azt mondta: Drágaságom, én már metal voltam azelőtt, mielőtt te megszülettél. Én meg csak néztem: bakker, inasba rakott Cher.´
  
  A Cannibal Corpse jelenleg a 15. stúdióalbumának megjelenésére készül. A Violence Unimagined április 16-án kerül a boltokba.



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2026. március 10.
Egy felejthetetlen este Alice Mertonnal
2026. március 13.
Rómeó Vérzik Nagykoncert Az Akvában
2026. március 17.
Heaven Shall Burn – Heimat Tour 2026 : Heaven Shall Burn, The Halo Effect, The Black Dahlia Murder, Frozen Soul Budapesten
 a rovat legfrissebb cikkei: 
A Post Pulse végre finnül is kimondja, amit eddig csak sejtettünk
Helsinkiből érkezik az Ian Voltage
Friss dallal jelentkezik a Corella: megérkezett a „Rewire”
Klasszikus heavy metal nyomában: új dallal jelentkezik a Lion’s Share
A Ripple Musicnél jött ki az Axe Dragger első nagylemeze
Itt a Siotra első nagylemeze, a Paper Planet
A Király Halott friss dallal és turnéval jelentkezik
A Selfish Things visszatérése nem diadalmenet
 kiemelt 
The Halo Effect + Heaven Shall Burn + The Black Dahlia Murder
  
Múlt héten kezdte meg a közös menetelést a Heaven Shall Burn, a The Halo Effect, a The Black Dahlia Murder, illetve a nyitó Frozen Soul

Nevermore: Budapest is szerepel az új felállás első koncertjei között!
Bryan Adams – Roll With The Punches Tour 2026 - szerk alatt
Hangerőre fel: Danko Jones és a Split Dogs letarolják az A38-at
Megjelent Apparat új albuma, az A Hum Of Maybe – már elérhető a Mute gondozásában
 friss hozzászólások 

Amanna legújabb dala a gyerekkori traumák feldolgozásáról – Hercegnő (1)
Darkest Hour (USA), Bridge To Solace, Suppression(USA), Wall Of Sleep, Casketgarden (1)
Az Arcturus Budapesten (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 brendan tobin    tracer    our youth    within temptation    novembers doom    paganza    kiss erzsi    dynazty    adept    wind rose    blitzkrieg     bourne    frontside    roar    fonó    közért noise    worning    millenáris    a nyugtalanság kor    zord    pribojszky mátyás    a diktátor    aephanemer    k3    ingmar bergman  

Copyright 2000-2026 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!