hosting: Hunet
r31
  cikkekfotók        
hírek   2019. augusztus 9. péntek   16:35
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Go-Go-SalGO!
Jótékonykodj futással!

  A nagy sikerre való tekintettel szeptember 14-én ismét jelentkezik a SalGO Charity Run, idén ráadásul - Magyarországon először - kerekesszékes akadályversennyel is készülnek a szervezők. A támogatásokból és a nevezésekből befolyt összeggel a Nógrád Megye Mozgásszervi Rehabilitációjáért Alapítványt támogatják.
  
  Hagyományteremtő céllal indult útjára tavaly a SalGO, a salgótarjáni helyszínű, jótékonysági akadályfutó verseny, a Rózsaszín Párduc Tömegsport Egyesület – Palóc Roham Extrém Akadályfutó Szakosztályának szervezésében. A tavalyi verseny alkalmával több, mint egy millió forintot sikerült összegyűjteniük, így idén nem is volt kérdés, hogy megrendezik-e a futamot.
  
  Sőt, a szervezők még tovább gondolták, és klasszikus akadályokkal nehezített terep mellett, Magyarországon először, kerekesszékes akadálypályával is készülnek. A SalGO Charity Wheelchair Race levezetésére örömmel vállalkozott Kanyó Zsolt, paralimpikon.
  
  A támogatásokból és a nevezésekből befolyt összeggel a Nógrád Megye Mozgásszervi Rehabilitációjáért Alapítványt támogatják. A két jótékonysági verseny mellett a színpadon érdekes sportprogramokkal is várják majd az érdeklődőket.
  
  Az esemény önkéntes szervezésben valósul meg, így továbbra is várják a támogatók jelentkezését. Ugyanitt még lehet nevezni a versenyre



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. május 14.
Manu Lanvin & The Devil Blues
Blues, booze & rock ’n’ roll – Manu Lanvin koncert Budapesten
2025. május 15.
Combichrist: májusban Budapesten a négy zenekaros dark industrial metal fesztivál
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Energikus és funky jazz mesterművel tért vissza a BADBADNOTGOOD
Megjelent az új Wall Of Sleep album - itt az új klip, a The Kingdom
Augusztus 12-én Budapesten az Exhorder
Jubileumi koncertet ad a PASO a martonvásári Fülesbagoly Fesztiválon
Wolves at the Gate: új klip, új lemez, és egy világ, amit nem akarsz
Get Out My Face: Shirley Manson nem kér többet a világból
Megjelent a Platon Karataev új lemeze
Punkból popba – Blnko új dallal hozza a lendületet!
 kiemelt 
Zseniális blues gitáros érkezik június 14-én
  
Josh Smith a pandémia óta először indul szólóturnéra, és nagy örömünkre, több mint 6 év után Budapestre is visszatér triójával

We Came As Romans új dallal tér vissza – és végre újra jönnek Budapestre!
Duplázik az Elefánt a Kobuciban – június 13-14-én rendesen berúgják a nyár ajtaját
Decapitated, Cryptopsy, Warbringer, Carnation a Dürer Kertben
The Alchemist, Wavy és Jazzbois július 27-én a Budapest Parkban
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 heights    kaptár    paranormal activity    adele    we came as romans    elijah    kaiser chiefs    halloween    peter berg    slaughter to prevail    iron man 2    a38 hajó    tornűr    troldhaugen    world war z    steve carell    the last airbender    tim burton    british sea power    wendigo    sad kolibries    tatu 18    dodheimsgard            noctiferia  

r41
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!