hosting: Hunet
Black
  cikkekfotók        
hírek   2010. január 26. kedd   10:42
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Watson doktor és a flamenco


  Míg Robert Downey Jr. a Sherlock Holmes (már a hazai mozikban) főszereplőjeként elnyert Golden Globe-díjnak örült már csak azért is, mert így az Oscar-díjra is esélyesebbé vált kollégái, Guy Ritchie, a kosztümös thriller rendezője és a Watson doktort alakító Jude Law Madridba utazott a film ottani premierje alkalmából. A páros nem tétlenkedett, a helyi premiervetítést követően egy flamenco-bárba, az El Corralde la Moreriába siettek, ahol csak rövid ideig viselték el, hogy ezúttal csupán nézői mások műsorának: a színpadra ugrottak, és a többi vendég vastapsától kísérve maguk is vadul flamencózni kezdtek.
  A másnapi sajtótájékoztatóan aztán a mindig bőbeszédű rendező nem is mutatkozott túl közlékenynek.
   Bocs, ha nem vagyunk formában mondta a mérgelődő újságíróknak Jude Law hajnalig flamencót táncoltunk, most kicsit nehezebb összeszedni a gondolatainkat.
  Ez a spanyol újságíróknak elég is volt ahhoz, hogy rögtön a szívükbe zárják a Sherlock Holmes alkotóit.
  
  IC Press



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 a rovat legfrissebb cikkei: 
Deep Sea Diver új életet lehelt a Massive Attack klasszikusába
A reflektorfény mögötti történtek - különleges párosokkal tért vissza a Park Reality Check
Turnéfilmbe oltott új klippel jelentkezett a Lorna Shore
A Skillet új dallal jelentkezett: megérkezett a Scream
A Sweet July-jal hozza a nyári hangulatot a Take That
Tarkovszkij Solaris című filmje ihlette a The Ocean új albumát
John 5 vendégeskedik a Nickelback új dalában
Új fejezetet nyit a holland stoner rock úttörője, a THE MACHINE
A doom és a blues határán mozog a Shadow of Jupiter új nagylemeze, a Bones
Viktoriánus bűnügyi történetet mesél el új dalában a Hideclose
 kiemelt 
Azahriah második Budapest Park-estet jelentett be, újra életre kel A ló túloldalán
  
Azahriah második Budapest Park-koncertet hiredett meg, miután az első estére egy nap alatt elfogyott az összes jegy

Ganxsta Zolee 60 éves – így még biztosan nem ünnepelt születésnapot
Először Budapesten Keanu Reeves zenekara, a Dogstar
MANOWAR: két évtized után visszatérnek Magyarországra! Teljes egészében eljátsszák majd a Fighting The World albumot Budapesten
Padre Guilherme először Magyarországon - különleges spirituális techno élmény augusztus 20-án a Parkban
 friss hozzászólások 

Már csak egy hétig látható a koreai-magyar kézműves tárlat (3)
Már csak egy hétig látható a koreai-magyar kézműves tárlat (1)
Megjelent Ed Sheeran vadonatúj deluxe lemeze, a ´Play (Deluxe)´ – kilenc extra dallal, köztük a kiemelkedő „Skeletons”-szal (3)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 warbringer    decaying incest    apokalipszis    brainstorm    s drop    turbonegro    vagy     esben and the witch    fatal error    bartos erika    építészet    steven tyler    public image ltd    rabbits    killswitch engage    vomit the soul    rita ora    ahab    shadowside    pokolgép    the subways    kate nash    nanny mcphee    spirit blue    együtt az ég alatt  

AWS
Copyright 2000-2026 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!